Witless Protection (2008) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Witless Protection (2008) HD

Witless Protection (2008) HD

Protecting America's assets.Feb. 22, 2008 97 Min.PG-13
Your rating: 0
10 2 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Larry the Cable Guy isDeputy Larry Stalder
Deputy Larry Stalder
Yaphet Kotto isRicardo Bodi
Ricardo Bodi
Peter Stormare isArthur Grimsley
Arthur Grimsley
Eric Roberts isWilford Duvall
Wilford Duvall
Joe Mantegna isDr. Rondog '
Dr. Rondog '
Kurt Naebig isMark Bedell
Mark Bedell

Permbledhje

Tregimi qëndron në një sherif të vogël qytetesh që dëshmon atë që ai beson se është rrëmbim dhe nxiton për të shpëtuar një grua. Rrëmbyesit dalin të jenë agjentë të FBI-së të caktuar për ta mbrojtur atë dhe ta dorëzojnë atë në një gjyq të madh korrupsioni në Çikago…

Titulli origjinalWitless Protection
Vlerësimi IMDb3.2 votes
Vlerësimi TMDb3.9 28 votes