Wrong Turn 3: Left for Dead (2009) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Wrong Turn 3: Left for Dead (2009) HD

Wrong Turn 3: Left for Dead (2009) HD

What you don't see will kill you.Jan. 01, 2009 (USA, Germany)91 Min.UNRATED
Your rating: 0
8.2 5 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Declan O'
Director

Aktoret

Permbledhje

Një grup njerëzish e gjejnë veten të bllokuar në pyllin jugor te Virginias, duke luftuar për jetën e tyre kundër një grupi  kanibalë të egër dhe të natyrisht te shemtuar.

Titulli origjinalWrong Turn 3: Left for Dead
Vlerësimi IMDb4.6 18,012 votes
Vlerësimi TMDb4.6 163 votes