XXL (2004) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
XXL (2004) HD

XXL (2004) HD

A comedy of GRAND proportionsAug. 23, 2004 (Spain)105 Min.N/A
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje


Fali është një djalosh njëzet vjeqar i cili jeton me nënën e tij dhe punon si shpërndares në një supermarket, një mbulesë e përkryer për të shërbyer si një Gigolo ne mesin e amviseve  të lëna pas dore.
Titulli origjinalXXL
Vlerësimi IMDb4.8 211 votes
Vlerësimi TMDb2 1 votes