Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Young Adult (2011) HD

Young Adult (2011) HD

Everyone gets old. Not everyone grows up.Dec. 16, 2011 (USA)94 Min.R
Your rating: 0
9.5 2 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Charlize Theron isMavis Gary
Mavis Gary
Patton Oswalt isMatt Freehauf
Matt Freehauf
Patrick Wilson isBuddy Slade
Buddy Slade
Collette Wolfe isSandra Freehauf
Sandra Freehauf
Jill Eikenberry isHedda Gary
Hedda Gary
Richard Bekins isDavid Gary
David Gary
Brian McElhaney isBook Associate
Book Associate
Kate Nowlin isMary Ellen Trantowski
Mary Ellen Trantowski

Permbledhje

Menjëherë pas divorcit të saj, një shkrimtare kthehet në shtëpinë e saj në një qytetë te vogël në Minesota, në kërkim për të rindezur një romancë me ish-të dashurin e saj, i cili tani është i martuar dhe ka një vajzë të porsalindur.

Titulli origjinalYoung Adult
Vlerësimi IMDb6.3 66,929 votes
Vlerësimi TMDb5.5 305 votes