Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
You’re Not You (2014) HD

You’re Not You (2014) HD

Life is measured in moments that leave you breathless.Oct. 10, 2014 (USA)104 Min.R
Your rating: 0
8.7 3 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

 Një dramë e përqendruar në një pianiste klasike, e cila është diagnostikuar me sëmundjen e sklerozës amiotrofike laterale (SAL) dhe një studenteje të gjallërishme kolegji, e cila bëhet kujdestarja e saj.

Titulli origjinalYou're Not You
Vlerësimi IMDb7.4 18,075 votes
Vlerësimi TMDb7.3 193 votes