Zero Days (2016) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Zero Days (2016) HD

Zero Days (2016) HD

World War 3.0Jul. 08, 2016 (USA)116 Min.PG-13
Your rating: 10
7.8 4 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Alex Gibney
Director

Aktoret

Joanne Tucker isNSA Character
NSA Character
Eric Chien isHimself
Himself
Allison Cohn isBackground performer
Background performer
Tadashi Mitsui isBackground performer
Background performer
Camilo Quiroz-Vazquez isBackground performer
Background performer

Permbledhje

Një dokumentar i përqëndruar te Staksnet, një virus kompjuterik i cili vetë-kopjohet të cilin SHBA-ja dhe Izraeli e lëshuan për të shkatërruar një pjesë kyçe të një centrali bërthamor Iranian, por që përhapet më shumë nga ç’ishte menduar.

Titulli origjinalZero Days
Vlerësimi IMDb7.8 5,240 votes
Vlerësimi TMDb7.6 59 votes