Zoe (2018) me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Së shpejti...
Zoe (2018)

Zoe (2018)

Jul. 19, 2018 104 Min.
Your rating: 0
10 1 vote

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Permbledhje

Dy kolegë bashkohen në një laborator kerkimor për një teknologji revolucionare të hulumtimit për të përmirësuar dhe përsosur marrëdhëniet romantike. Ndërsa puna e tyre përparon, zbulimet e tyre bëhen më të thella.

Titulli origjinalZoe
Vlerësimi IMDb7.3 votes