1899

1899

Nov. 17, 2022
Your rating: 0
7.2 5 votes

Video trailer

Images

Synopsis

Pasagjerët në një anije emigrantësh që udhëtojnë për në kontinentin e ri kapen në një enigmë misterioze kur gjejnë një anije të dytë në det të hapur.

Original title1899
Firt air dateNov. 17, 2022
Last air dateNov. 17, 2022
Seasons1
Episodes8
StatusReturning Series

Sezonet dhe serit

1Sezoni 1 Nov. 17, 2022

TITUJ TE NGJASHEM