Gangs of London me Titra Shqip | Filmaon.tv
Gangs of London

Gangs of London

Apr. 23, 2020
Your rating: 0
8.8 30 votes

Krijues

Cast

Joe Cole isSean Wallace
Sean Wallace
Sope Dirisu isElliot Finch
Elliot Finch
Michelle Fairley isMarian Wallace
Marian Wallace
Asif Raza Mir isAsif Afidi
Asif Afidi
Colm Meaney isFinn Wallace
Finn Wallace

Video trailer

Images

Synopsis

Kur kryetari i një organizate kriminale, Fin Wallace është vrarë, vakuumi i papritur i pushtetit vdekja e tij krijon kërcënon paqen e brishtë midis rrjetit të ndërlikuar të bandave që veprojnë në rrugët e qytetit. Tani i takon pikëllimit, të paqëndrueshëm dhe impulsiv Sean Wallace të rivendosë kontrollin dhe të gjejë ata që janë përgjegjës për vrasjen e babait të tij.

Original titleGangs of London
Firt air dateApr. 23, 2020
Last air dateApr. 23, 2020
Seasons1
Episodes9
StatusEnded

Sezonet dhe serit

1Sezoni 1 Apr. 23, 2020

TITUJ TE NGJASHEM