Hellbound me Titra Shqip | Filmaon.tv
Hellbound

Hellbound

Nov. 19, 2021
Your rating: 1
8 6 votes

Krijues

Cast

Yoo Ah-in isJeong Jin-su
Jeong Jin-su
Kim Hyun-joo isMin Hye-jin
Min Hye-jin
Park Jeong-min isBae Young-jae
Bae Young-jae
Won Jin-a isSong So-hyun
Song So-hyun
Yang Ik-june isJin Kyung-hoon
Jin Kyung-hoon
Kim Do-yoon isLee Dong-wook
Lee Dong-wook
Kim Shin-rok isPark Jung-ja
Park Jung-ja
Ryu Kyung-soo isDeacon Yu-ji
Deacon Yu-ji
Lee Re isJin Hee-jeong
Jin Hee-jeong

Video trailer

Images

Synopsis

Qeniet jotokësore japin dënime të përgjakshme, duke dërguar individë në ferr dhe duke krijuar një grup fetar të themeluar mbi idenë e drejtësisë hyjnore.

Original title지옥
Firt air dateNov. 19, 2021
Last air dateNov. 19, 2021
Seasons1
Episodes6
StatusEnded

Sezonet dhe serit

1Sezoni 1 Nov. 19, 2021

FILMA TE NGJASHEM