Impulse

Impulse

Jun. 06, 2018
Your rating: 10
10 3 votes

Krijues

Cast

Maddie Hasson isHenrietta "
Henrietta "
Missi Pyle isCleo Coles
Cleo Coles
Daniel Maslany isTownes Linderman
Townes Linderman

Video trailer

Images

Synopsis

16-vjeçari Henry Coles është një i huaj në qytetin e saj të ri Reston, New York. Me një çip të madh mbi supe dhe pa miq, ajo mbetet e tërhequr dhe e izoluar, por gjithçka ndryshon kur një takim traumatik me një shok klase shkakton diçka thellë brenda Henry – duke lëshuar një fuqi që ajo nuk mund ta kontrollojë.

Original titleImpulse
Firt air dateJun. 06, 2018
Last air dateOct. 16, 2019
Seasons2
Episodes20
StatusCanceled

Sezonet dhe serit

1Sezoni 1 Jun. 06, 2018
2Sezoni 2 Oct. 16, 2019

TITUJ TE NGJASHEM