Peacemaker

Peacemaker

Jan. 13, 2022
Your rating: 0
7.8 4 votes

Krijues

James Gunn
Creator

Cast

John Cena isChristopher Smith / Peacemaker
Christopher Smith / Peacemaker
Danielle Brooks isLeota Adebayo
Leota Adebayo
Freddie Stroma isAdrian Chase / Vigilante
Adrian Chase / Vigilante
Chukwudi Iwuji isClemson Murn
Clemson Murn
Jennifer Holland isEmilia Harcourt
Emilia Harcourt
Steve Agee isJohn Economos
John Economos
Robert Patrick isAuggie Smith
Auggie Smith
Nhut Le isJudomaster
Judomaster

Video trailer

Images

Synopsis

Vazhdimi i historisë së Peacemaker – një njeri detyrues lavdishëm që beson në paqe me çdo kusht, pa marrë parasysh sa njerëz duhet të vrasë për ta marrë atë – pas ngjarjeve të “Skuadrës Vetëvrasëse”.

Original titlePeacemaker
Firt air dateJan. 13, 2022
Last air dateJan. 13, 2022
Seasons1
Episodes8
StatusReturning Series

Sezonet dhe serit

1Sezoni 1 Jan. 13, 2022

TITUJ TE NGJASHEM