Planet Earth II

Planet Earth II

Nov. 06, 2016
Your rating: 1
6.3 6 votes

Krijues

Creator

Cast

David Attenborough isSelf - Presenter
Self - Presenter

Video trailer

Images

Synopsis

David Attenborough paraqet një seri dokumentare duke eksploruar sesi kafshët i përgjigjen sfidave për të mbijetuar në habitatet më ikonike në tokë.

Original titlePlanet Earth II
Firt air dateNov. 06, 2016
Last air dateDec. 11, 2016
Seasons1
Episodes6
StatusEnded

Sezonet dhe serit

1Sezoni 1 Nov. 07, 2016

TITUJ TE NGJASHEM