Reacher

Reacher

Feb. 03, 2022
Your rating: 0
7.9 49 votes

Krijues

Cast

Alan Ritchson isJack Reacher
Jack Reacher
Malcolm Goodwin isOscar Finlay
Oscar Finlay
Willa Fitzgerald isRoscoe Conklin
Roscoe Conklin
Bruce McGill isMayor Teale
Mayor Teale
Maria Sten isFrances Neagley
Frances Neagley

Video trailer

Images

Synopsis

Jack Reacher u arrestua për vrasje dhe tani policia ka nevojë për ndihmën e tij. Bazuar në librat e Lee Child.

Original titleReacher
Firt air dateFeb. 03, 2022
Last air dateFeb. 03, 2022
Seasons1
Episodes8
StatusReturning Series

Sezonet dhe serit

1Sezoni 1 Feb. 03, 2022

TITUJ TE NGJASHEM