Rrushe

Rrushe

May. 09, 2021
Your rating: 0
9.8 6 votes

Krijues

Creator

Cast

Doresa Rexha isVesa Pirulli
Vesa Pirulli
Shkumbin Istrefi isMentor Pirulli
Mentor Pirulli
Aurita Agushi isMerita Pirulli
Merita Pirulli
Ema Koxha isBlerta Pirulli
Blerta Pirulli
Andi Bajgora isArmend Pirulli
Armend Pirulli
Armend Smajli isBerat Hoti
Berat Hoti
Qëndresa Jashari isDinora Bejta
Dinora Bejta
Agron Shala isFatmir Berisha
Fatmir Berisha

Video trailer

Images

Synopsis

Familja Pirulli është vetëm një familje e zakonshme që jeton në Prishtinë, Kosovë. Por një e kaluar e errët, misterioze dhe brutale, kthehet për t’i ndjekur ata dhe të gjithë përreth.

Original titleRrushe
Firt air dateMay. 09, 2021
Last air dateAug. 22, 2021
Seasons1
Episodes17
StatusReturning Series

Sezonet dhe serit

1Sezoni 1 May. 09, 2021

TITUJ TE NGJASHEM