Squid Game me Titra Shqip | Filmaon.tv
Squid Game

Squid Game

Sep. 17, 2021
Your rating: 4
8.2 19 votes

Krijues

Cast

Lee Jung-jae isSeong Gi-hun / "
Seong Gi-hun / "
Park Hae-soo isCho Sang-woo / "
Cho Sang-woo / "
Jung Ho-yeon isKang Sae-byeok / "
Kang Sae-byeok / "
Wi Ha-joon isHwang Jun-ho
Hwang Jun-ho
Oh Yeong-su isOh Il-nam / "
Oh Il-nam / "
Heo Sung-tae isJang Deok-su / "
Jang Deok-su / "
Kim Joo-ryung isHan Mi-nyeo / "
Han Mi-nyeo / "
Anupam Tripathi isAli Abdul / "
Ali Abdul / "
Lee Yoo-mi isJi-young / "
Ji-young / "

Video trailer

Images

Synopsis

Qindra lojtarë me para të gatshme pranojnë një ftesë të çuditshme për të konkurruar në lojërat e fëmijëve-me aksione të larta. Por, një çmim joshës e pret fituesin.

Original title오징어 게임
Firt air dateSep. 17, 2021
Last air dateSep. 17, 2021
Seasons1
Episodes9
StatusEnded

Sezonet dhe serit

1Sezoni 1 Sep. 17, 2021

TITUJ TE NGJASHEM