The Book of Boba Fett me Titra Shqip | Filmaon.tv
The Book of Boba Fett

The Book of Boba Fett

Dec. 29, 2021
Your rating: 0
7.4 12 votes

Krijues

Cast

Ming-Na Wen isFennec Shand
Fennec Shand

Video trailer

Images

Synopsis

Gjuetari legjendar i dhuratave Boba Fett dhe mercenari Fennec Shand duhet të lundrojnë në botën e krimit të galaktikës kur të kthehen në rërën e Tatooine për të vendosur pretendimin e tyre në territorin e sunduar dikur nga Jabba Hutt dhe sindikata e tij e krimit.

Original titleThe Book of Boba Fett
Firt air dateDec. 29, 2021
Last air dateJan. 12, 2022
Seasons1
Episodes7
StatusReturning Series

Sezonet dhe serit

1Sezoni 1 Dec. 29, 2021

TITUJ TE NGJASHEM