Tulsa King me Titra Shqip | Filmaon.tv
Tulsa King

Tulsa King

Nov. 13, 2022
Your rating: 0
8.2 38 votes

Krijues

Cast

Andrea Savage isStacy Beale
Stacy Beale
Max Casella isArmand Truisi
Armand Truisi
Martin Starr isLawrence '
Lawrence '
Vincent Piazza isVince Antonacci
Vince Antonacci
Jay Will isTyson Mitchell
Tyson Mitchell
Garrett Hedlund isMitch Keller
Mitch Keller
Dana Delany isMargaret
Margaret

Video trailer

Images

Synopsis

Pasi kaloi pothuajse 25 vjet në burg, ish-lideri i bandës Duight Manfredi është i lirë. Pavarësisht presionit të përsëritur, ai nuk foli kurrë asnjë fjalë kundër organizatës. Besnikëria e tij është e pacenuar dhe shpreson se do t’i shërbejë mirë me miqtë e vjetër, por me sa duket, shumë gjëra kanë ndryshuar gjatë viteve që ai ka qenë larguar…

Original titleTulsa King
Firt air dateNov. 13, 2022
Last air dateNov. 20, 2022
Seasons1
Episodes5
StatusReturning Series

Sezonet dhe serit

1Sezoni 1 Nov. 13, 2022

TITUJ TE NGJASHEM