Vis a Vis a.k.a. Locked Up

Vis a Vis a.k.a. Locked Up

Apr. 20, 2015
Your rating: 6
7.1 7 votes

Krijues

Álex Pina
Creator

Cast

Najwa Nimri isZulema Zahir
Zulema Zahir
Maggie Civantos isMacarena Ferreiro
Macarena Ferreiro
Berta Vázquez isRizos Kabila
Rizos Kabila
Alba Flores isSaray Vargas
Saray Vargas
Ramiro Blas isCarlos Sandoval
Carlos Sandoval
Marta Aledo isTere González
Tere González
Laura Baena isAntonia Trujillo
Antonia Trujillo
Itziar Castro isGoya Fernández
Goya Fernández
Alberto Velasco isAntonio Palacios
Antonio Palacios

Video trailer

Images

Synopsis

E krijuar për të marrë fajin për mashtrimin e korporatave, e reja Macarena Ferreiro mbyllet në një burg grash të sigurisë së lartë e rrethuar nga kriminelë të ashpër e të pamëshirshëm në këtë thriller të tensionuar dhe provokues spanjoll.

Original titleVis a vis
Firt air dateApr. 20, 2015
Last air dateFeb. 04, 2019
Seasons4
Episodes40
StatusEnded

Sezonet dhe serit

1Sezoni 1 Apr. 20, 2015
2Sezoni 2 Sep. 07, 2018

    TITUJ TE NGJASHEM