Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
12 Feet Deep (2017) HD

12 Feet Deep (2017) HD

100,000 gallons of water. 50 meters wide. No. Way. Out.Jan. 01, 2016 (USA)85 Min.R
Your rating: 10
7.8 10 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Permbledhje

Bazuar në ngjarje të vërteta, dy motra ngecin poshtë një mbulese me fibra xhami të një pishine me përmasa Olimpike dhe duhet të përballen me të ftohtin dhe njëra-tjetrën për të mbijetuar gjithë natën.

Titulli origjinal12 Feet Deep
Vlerësimi IMDb7.3 2,947 votes
Vlerësimi TMDb6 4 votes