Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
2 Guns (2013) HD

2 Guns (2013) HD

2 Guns, 1 Bank.Aug. 02, 2013 (USA)109 Min.R
Your rating: 10
10 5 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Një agjent i DEA-s dhe një oficer i Inteligjencës së Marinës ndodhen në arrati pas një përpjekjeje të dështuar për t’u infiltruar në një kartel droge. Ndërsa po iknin, ata mësojnë sekretin e aleancës së tyre të lëkundur. Asnjëri nuk e dinte për tjetrin që ishte agjent i fshehtë.

Titulli origjinal2 Guns
Vlerësimi IMDb6.7 164,264 votes
Vlerësimi TMDb6.6 1410 votes