The Incredible Burt Wonderstone (2013) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
The Incredible Burt Wonderstone (2013) HD

The Incredible Burt Wonderstone (2013) HD

Abracatastic!Mar. 14, 2013 (USA)100 Min.PG-13
Your rating: 0
6 1 vote

Video trailer

Foto

Drejtor

Don Scardino
Director

Aktoret

Steve Carell isBurt Wonderstone
Burt Wonderstone
Jim Carrey isSteve Gray
Steve Gray
Steve Buscemi isAnton Marvelton
Anton Marvelton
Alan Arkin isRance Holloway
Rance Holloway
Jay Mohr isRick the Implausible
Rick the Implausible

Permbledhje

Burt Wonderstone dhe Anton Marvelton janë magjistarë shumë të njohur në Las Vegas, por Steve Gray një magjistar tjeter i ri paksa i krisur, me menyrën e tij fillon të fitojë shum popullaritet duke nxjerrë jashtë loje Burt Wonderstone dhe Anton Marvelton, por nuk mbaron me kaq dy shokët Burt Wonderstone dhe Anton Marvelton bëjnë diçka shumë të guximshme që do tu rikthejë besimin dhe famën tek publiku.

Titulli origjinalThe Incredible Burt Wonderstone
Vlerësimi IMDb5.9 62,669 votes
Vlerësimi TMDb5.3 673 votes