Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
211 (2018) HD

211 (2018) HD

Your life can change in an instant.Jun. 08, 2018 86 Min.
Your rating: 10
8.3 7 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Permbledhje

Frymëzuar nga një nga ngjarjet më të gjata dhe më të përgjakshme në historinë e policisë, oficeri Majk Çendler dhe një pasagjer i ri civil gjenden të papërgatitur kur fati i vendos ata në linjën e zjarrit. Një grabitje banke po kryhet nga një ekip i patrembur burrash të trajnuar dhe të armatosur.

Titulli origjinal211
Vlerësimi IMDb4.1 votes
Vlerësimi TMDb6.6 9 votes