Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
23 Blast (2014) HD

23 Blast (2014) HD

Vision Comes from WithinOct. 24, 2014 (USA)98 Min.PG-13
Your rating: 10
10 2 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Dylan Baker
Director

Aktoret

Mark Hapka isTravis Freeman
Travis Freeman
Bram Hoover isCoach Farris
Coach Farris
Stephen Lang isCoach Farris
Coach Farris
Max Adler isCameron Marshall
Cameron Marshall
Dylan Baker isLarry Freeman
Larry Freeman
Kim Zimmer isMary Freeman
Mary Freeman
Becky Ann Baker isPatty Wheatley
Patty Wheatley

Permbledhje

Kur ylli i futbollit të një gjimnazi verbohet papritur, duhet të vendosë nëse do të jetojë një jetë të sigurtë me aftësi të kufizuara apo të rikthehet në jetën e mëparshme dhe në sportin që ende dashuron.

Titulli origjinal23 Blast
Vlerësimi IMDb6.4 1,242 votes
Vlerësimi TMDb5.9 16 votes