Addicted (2014) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Addicted (2014) HD

Addicted (2014) HD

Every Woman Needs an EscapeOct. 10, 2014 (USA)105 Min.R
Your rating: 0
7.4 31 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Permbledhje

Vini Re : Filmi ka permbajtje me skena erotike !

Një biznesmene e suksesshme me një karrierë në ngjitje rrezikon gjithçka kur krijon një lidhje me një piktor të talentuar dhe dalëngadalë duke humbur kontrollin e jetës së saj nga varësia e seksit.

Titulli origjinalAddicted
Vlerësimi IMDb5.2 6,520 votes
Vlerësimi TMDb5.3 52 votes