Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
99 Moons (2022) +18

99 Moons (2022) +18

Apr. 27, 2023 110 Min.
Your rating: 0
6.3 8 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Bigna dhe Frenku janë dy njerëz me mendime të ndryshme. Kur botët e tyre të ndryshme përplasen, ata përfshihen në mënyrë obsesive në një marrëdhënie pasionante.

Titulli origjinal99 Moons
Vlerësimi IMDb5.1 votes
Vlerësimi TMDb5.7 5 votes