Oldboy (2003) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Oldboy (2003) HD

Oldboy (2003) HD

15 years of imprisonment, five days of vengeanceSep. 28, 2003 (USA)120 Min.R
Your rating: 0
10 1 vote

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Choi Min-sik isOh Dae-su
Oh Dae-su
Yoo Ji-tae isLee Woo-jin
Lee Woo-jin
Oh Dal-su isPark Cheol-woong
Park Cheol-woong
Ji Dae-Han isNo Joo-Hwan
No Joo-Hwan
Oh Tae-kyung isYoung Dae-su
Young Dae-su
Yoon Jin-seo isLee Soo-ah
Lee Soo-ah
Lee Seung-Shin isYoo Hyung-ja
Yoo Hyung-ja

Permbledhje

-Një burrë pasi rrëmbehet dhe burgoset për 15 vjet, ai lëshohet, vetëm për të parë se si duhet të gjejë kapsit e tij brenda pesë ditëve. …

Titulli origjinal올드보이
Vlerësimi IMDb8.4 418,695 votes
Vlerësimi TMDb8.1 2539 votes