A Good Day to Die Hard (2013) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
A Good Day to Die Hard (2013) HD

A Good Day to Die Hard (2013) HD

Yippee Ki-Yay Mother RussiaFeb. 06, 2013 (USA)98 Min.R
Your rating: 10
9.9 13 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Xhon MekClain udhëton për në Rusi për të ndihmuar djalin e tij në , Xhak, i cili ka zbuluar se Xhak është një operativ i CIA-s duke punuar për të parandaluar një shkembim te armëve bërthamore, duke bere qe babai dhe djali të bashkohen kundër forcave kriminale.

Titulli origjinalA Good Day to Die Hard
Vlerësimi IMDb5.3 172,361 votes
Vlerësimi TMDb5.2 3271 votes