Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
The Vanished Murderer (2015) HD

The Vanished Murderer (2015) HD

Nov. 27, 2015 (Hong Kong)N/A
Your rating: 10
10 4 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Në burgun e grave të Kinës veriore në vitin 1932, e burgosura Fu Juan hap një tunel në qelinë e saj me një lugë argjendi dhe arratiset. Hetuesi Song Donlu thërritet për të hetuar arratisjen e Fusë. Nëpërmjet letrave që ajo i çon, ai shkon në qytetin Hong për të zgjidhur zhdukjen e saj.

Titulli origjinal消失的凶手
Vlerësimi IMDb4.9 202 votes
Vlerësimi TMDb5.3 3 votes