Allegiant (2016) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Allegiant (2016) HD

Allegiant (2016) HD

Break the boundaries of your worldMar. 09, 2016 (USA)121 Min.PG-13
Your rating: 10
8.2 10 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Theo James isTobias "
Tobias "
Zoë Kravitz isChristina
Christina
Miles Teller isPeter Hayes
Peter Hayes
Naomi Watts isEvelyn Johnson-Eaton
Evelyn Johnson-Eaton
Ansel Elgort isCaleb Prior
Caleb Prior
Octavia Spencer isJohanna Reyes
Johanna Reyes
Keiynan Lonsdale isUriah Pedrad
Uriah Pedrad

Permbledhje

Tris dhe Katër kalojnë murin dhe njihen me botën e jashtme, por a është bota e jashtme ajo që ata kishin imagjinuar gjithë këtë kohë.

Titulli origjinalAllegiant
Vlerësimi IMDb5.7 68,067 votes
Vlerësimi TMDb5.8 1488 votes