Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Aloha (2015) HD

Aloha (2015) HD

Sometimes you have to say goodbye before you can say hello.May. 27, 2015 (USA)105 Min.PG-13
Your rating: 0
10 2 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Bradley Cooper isBrian Gilcrest
Brian Gilcrest
Emma Stone isAllison Ng
Allison Ng
Rachel McAdams isTracy Woodside
Tracy Woodside
Bill Murray isCarson Welch
Carson Welch
Alec Baldwin isGeneral Dixon
General Dixon
Danny McBride isColonel "
Colonel "
Edi Gathegi isLieutenant Colonel Curtis
Lieutenant Colonel Curtis

Permbledhje

Një kontraktues ushtarak i rikthehet karrierës së tij ku dhe takohet me ish të dashurën e tij. Por në fakt, krejt papritur bie në dashuri me truprojën e Forcave Ajrore të tij.

Titulli origjinalAloha
Vlerësimi IMDb5.4 44,316 votes
Vlerësimi TMDb5.1 584 votes