Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
American Hangman (2019) HD

American Hangman (2019) HD

A new kind of trialJan. 04, 2019 99 Min.
Your rating: 1
4 3 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Donald Sutherland isJudge Straight
Judge Straight
Vincent Kartheiser isHenry David Cole
Henry David Cole
Oliver Dennis isLieutenant Roy
Lieutenant Roy
Paul Amato isSgt. Adley
Sgt. Adley
Matt Baram isMr. Brunelli
Mr. Brunelli

Permbledhje

Një person i paidentifikuar poston një video në kohë reale në media sociale, duke treguar se ka rrëmbyer dy të panjohur dhe ka ndërmend të vrasë një prej tyre përpara se të mbarojë dita. Qëllimi i tij është të mbajë një “gjyq” në internet. Ndërsa autoritetet kuptojnë çfarë po ndodh, bëhet e qartë se publiku online do të veprojë si gjykatës dhe juri…

Titulli origjinalAmerican Hangman
Vlerësimi IMDb5.8 votes
Vlerësimi TMDb7.7 3 votes