Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
American Reunion (2012) HD

American Reunion (2012) HD

Save the best piece for last.Apr. 04, 2012 (USA)113 Min.R
Your rating: 0
10 2 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Jon Hurwitz
Director

Aktoret

Jason Biggs isJim Levenstein
Jim Levenstein
Alyson Hannigan isMichelle Flaherty-Levenstein
Michelle Flaherty-Levenstein
Seann William Scott isSteve Stifler
Steve Stifler
Tara Reid isVictoria '
Victoria '

Permbledhje

Me shume se një dekade ka kaluar dhe banda do te kthehet ne East Great Falls, Michigan për një fundjave. Ata do te zbulojnë se çfarë ka ndodhur me jetët e njeri tjetrit gjate gjithë kësaj kohe.

Titulli origjinalAmerican Reunion
Vlerësimi IMDb6.7 177,608 votes
Vlerësimi TMDb6.1 1392 votes