Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Tucker and Dale vs Evil (2010) HD

Tucker and Dale vs Evil (2010) HD

Evil just messed with the wrong hillbillies.Jan. 22, 2010 (Canada, USA, India, UK)89 Min.R
Your rating: 0
9.2 5 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Takëri dhe Dejlli janë me pushime në kasollën e tyre të shkatërruar në mal, kur një tufë studentësh të pasur i sulmojnë.

Titulli origjinalTucker and Dale vs Evil
Vlerësimi IMDb7.6 135,484 votes
Vlerësimi TMDb7.3 715 votes