Apartment Troubles (2014) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Apartment Troubles (2014) HD

Apartment Troubles (2014) HD

Jun. 15, 2014 (USA)95 Min.N/A
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Dy bashkëjetuese me një marrëdhënie varësie, në prag të dëbimit nga banesa, largohen nga Nju Jorku në kërkim të diellit të Los Anxheloesit, ku miqësia e tyre testohet nga një mundësi për famë, një lexuese fati dhe një hallë e pasur, flirtuese.

Titulli origjinalApartment Troubles
Vlerësimi IMDb4.4 389 votes
Vlerësimi TMDb5.1 5 votes