Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Baaghi 2 (2018) HD

Baaghi 2 (2018) HD

Rebel for LoveMar. 30, 2018 145 Min.
Your rating: 10
8.6 13 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Ahmed Khan
Director

Aktoret

Tiger Shroff isRanveer Pratap Singh
Ranveer Pratap Singh
Manoj Bajpayee isAjay Shergill
Ajay Shergill
Randeep Hooda isLoha Singh Dhull
Loha Singh Dhull
Deepak Dobriyal isUsman Langda
Usman Langda
Jacqueline Fernandez isMohini (Item number "
Mohini (Item number "

Permbledhje

Një oficer i ushtrisë, vepron kundër zotave të drogës dhe policëve të përfshirës për të gjetur vajzën e rrëmbyer të ish-të dashurës së tij.Stuhitë e guximshme, sekuencat e ndjekjes, sulmet ajrore, shpërthimet e bombave dhe sekuencat e tjera të veprimit në shkallë të gjerë do të bëhen me një qasje më të mirë, më të madhe se jeta, me të vërtetë duke e bërë atë një spektakël.

Titulli origjinalबागी 2
Vlerësimi IMDb5.3 votes
Vlerësimi TMDb8.4 5 votes