Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Bad Teacher (2011) HD

Bad Teacher (2011) HD

She doesn't give an F.May. 16, 2011 (USA)92 Min.R
Your rating: 10
8.4 15 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Jake Kasdan
Director

Aktoret

Cameron Diaz isElizabeth Halsey
Elizabeth Halsey
Jason Segel isRussell Gettis
Russell Gettis
Justin Timberlake isScott Delacorte
Scott Delacorte
Lucy Punch isAmy Squirrel
Amy Squirrel
Phyllis Smith isLynn Davies
Lynn Davies
John Michael Higgins isPrincipal Wally Snur
Principal Wally Snur
Dave Allen isSandy Pinkus
Sandy Pinkus
Matthew J. Evans isGarrett Tiara
Garrett Tiara
Kaitlyn Dever isSasha Abernathy
Sasha Abernathy

Permbledhje

Një mësuese e shkollës së mesme, dembele dhe e paaftë, e cila e urren punën dhe nxënësit e saj; detyrohet të rikthehet në punë pasi i fejuar i saj pasanik e braktis.

Titulli origjinalBad Teacher
Vlerësimi IMDb5.7 165,305 votes
Vlerësimi TMDb5.4 1287 votes