Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Basic Instinct (1992) HD

Basic Instinct (1992) HD

A brutal murder. A brilliant killer. A cop who can't resist the danger.Mar. 20, 1992 (France, USA)127 Min.R
Your rating: 8
8.5 4 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Michael Douglas isDet. Nick Curran
Det. Nick Curran
Sharon Stone isCatherine Tramell
Catherine Tramell
Jeanne Tripplehorn isDr. Beth Garner
Dr. Beth Garner
Denis Arndt isLt. Philip Walker
Lt. Philip Walker
Chelcie Ross isCapt. Talcott
Capt. Talcott
Dorothy Malone isHazel Dobkins
Hazel Dobkins
Wayne Knight isJohn Correli
John Correli

Permbledhje

VINI RE : Filma ka skena me përmbajtje Erotike !

Një agjent policie kryeson hetimet për një vrasje brutale, në të cilën mund të jetë e përfshirë një grua e bukur dhe joshëse…

Titulli origjinalBasic Instinct
Vlerësimi IMDb6.9 140,091 votes
Vlerësimi TMDb6.5 666 votes