Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Inheritance (2020)

Inheritance (2020)

Disa sekrete duhet të mbeten të varrosuraApr. 30, 2020 110 Min.
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Vaughn Stein
Director

Aktoret

Lily Collins isLauren Monroe
Lauren Monroe
Simon Pegg isMorgan Warner
Morgan Warner
Connie Nielsen isCatherine Monroe
Catherine Monroe
Chace Crawford isWilliam Monroe
William Monroe
Patrick Warburton isArcher Monroe
Archer Monroe
Michael Beach isHarold Thewlis
Harold Thewlis
Joe Herrera isDetective Emilio Sanchez
Detective Emilio Sanchez
Christina DeRosa isSofia Fiore
Sofia Fiore

Permbledhje

Lauren Monroe dhe të dashurit e saj kanë mbetur me një trashëgimi të konsiderueshme pas vdekjes së patriarkut të tyre të pasur, Archer. Megjithatë, ajo ndeshet me një sekret që së shpejti kërcënon të shkatërrojë familjen e saj.

Titulli origjinalInheritance
Vlerësimi IMDb5.6 votes
Vlerësimi TMDb6.237 552 votes