Bastille Day (2016) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Bastille Day (2016) HD

Bastille Day (2016) HD

With law comes disorderApr. 22, 2016 (UK, France, USA, Luxembourg)92 Min.R
Your rating: 0
7.5 2 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Idris Elba isSean Briar
Sean Briar
Richard Madden isMichael Mason
Michael Mason
Charlotte Le Bon isZoe Naville
Zoe Naville
Kelly Reilly isKaren Dacre
Karen Dacre
José Garcia isVictor Gamieux
Victor Gamieux
Anatol Yusef isTom Luddy
Tom Luddy
Daniel Westwood isResponse Rapide Sniper
Response Rapide Sniper

Permbledhje

Kur një xhepist dhe një ish-agjent i CIA-s nisin një mision anti-terroristë në Francë, ata zbulojnë se persona të shteti fshihen pas akteve terroriste dhe…

Titulli origjinalBastille Day
Vlerësimi IMDb6.3 20,313 votes
Vlerësimi TMDb6 243 votes