Begin Again (2013) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Begin Again (2013) HD

Begin Again (2013) HD

You're only as strong as your next move.Sep. 07, 2013 (USA)104 Min.R
Your rating: 0
10 1 vote

Video trailer

Foto

Drejtor

John Carney
Director

Aktoret

Mark Ruffalo isDan Mulligan
Dan Mulligan
Keira Knightley isGretta James
Gretta James
Adam Levine isDave Kohl
Dave Kohl
Hailee Steinfeld isViolet Mulligan
Violet Mulligan
Catherine Keener isMiriam Hart
Miriam Hart
Karen Pittman isBusiness Woman
Business Woman

Permbledhje

Një takim rastësor ndërmjet një drejtuesi të turpëruar të një biznesi muzikor dhe një kantautoreje të re në Manhatan kthehet në një bashkëpunim premtues ndërmjet dy talenteve.

Titulli origjinalBegin Again
Vlerësimi IMDb7.4 110,623 votes
Vlerësimi TMDb7.3 1077 votes