Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Beneath the Darkness (2011) HD

Beneath the Darkness (2011) HD

Now I lay you down to sleep.Oct. 21, 2011 (USA)96 Min.R
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Permbledhje


Pasi panë vrasjen e shokut të tyre, një grup adoleshentësh përpiqen të zbulojnë se një ”hero” vendas është vrasësi si dhe të parandalojnë që ai të kryejë vrasje të tjera.
Titulli origjinalBeneath the Darkness
Vlerësimi IMDb4.5 5,032 votes
Vlerësimi TMDb4.9 36 votes