Blue Juice (1995) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Blue Juice (1995) DVD

Blue Juice (1995) DVD

The ride is wild!Sep. 15, 1995 (UK)90 Min.R
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

JC është në fund të njëzetat e tij dhe jeton me të dashurën e tij Chloe në një qytet të vogël bregdetar në Angli. Ai është një legjendë surfer dhe një ditë, tre nga shokët e tij shfaqen, duke përfshirë Terry i cili është gati të martohet.

Titulli origjinalBlue Juice
Vlerësimi IMDb5.3 2,185 votes
Vlerësimi TMDb3.7 12 votes