Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Bursting Point (2023)

Bursting Point (2023)

Dec. 08, 2023 138 Min.
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Një kryeinspektor në njësinë kundër narkotikëve mbetet i palëkundur në parimet e tij të oficerit të policisë, duke rrezikuar të gjithë për të luftuar aktivitetet e lidhura me drogën dhe kapjen e trafikantëve.

Titulli origjinal爆裂點
Vlerësimi IMDb5.6 votes
Vlerësimi TMDb6.25 8 votes