Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
The Time Traveler’s Wife (2009) HD

The Time Traveler’s Wife (2009) HD

Aug. 14, 2009 (USA)107 Min.PG-13
Your rating: 0
8.5 4 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Eric Bana isHenry DeTamble
Henry DeTamble
Rachel McAdams isClare Abshire
Clare Abshire
Michelle Nolden isAnnette DeTamble
Annette DeTamble
Arliss Howard isRichard DeTamble
Richard DeTamble
Brian Bisson isMark Abshire
Mark Abshire
Maggie Castle isAlicia Abshire
Alicia Abshire
Fiona Reid isLucille Abshire
Lucille Abshire
Philip Craig isPhilip Abshire
Philip Abshire
Alex Ferris isHenry at Six
Henry at Six

Permbledhje

Një dramë romantike për një bibliotekar nga Çikago me një anomali gjenetike që udhëton në kohë dhe vështirësitë që has me martesën e tij.

Titulli origjinalThe Time Traveler's Wife
Vlerësimi IMDb7.1 119,727 votes
Vlerësimi TMDb6.6 656 votes