Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Cargo (2017) HD

Cargo (2017) HD

The future is fragile.May. 18, 2018 105 Min.
Your rating: 0
9.3 3 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Pas një epidemie të përhapur në të gjithë Australinë, dhe me vetëm 48 orë për të jetuar, një baba përpiqet të gjejë një shtëpi të re për vajzën e tij të vogël.

Titulli origjinalCargo
Vlerësimi IMDb6.4 votes
Vlerësimi TMDb6.3 89 votes