Cell 211 (2009) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Cell 211 (2009) HD

Cell 211 (2009) HD

To survive inside, he has to become one of them.Nov. 06, 2009 (Spain, France)110 Min.N/A
Your rating: 0
6 1 vote

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Luis Tosar isMalamadre
Malamadre
Alberto Ammann isJuan Oliver
Juan Oliver
Antonio Resines isJosé Utrilla
José Utrilla
Luis Zahera isReleches
Releches
Patxi Bisquert isJon Arteaga
Jon Arteaga
Manolo Solo isPrison Director
Prison Director

Permbledhje

Historia e dy burrave qe udhëheqin një revolte ne dy kampe te ndryshme brenda burgut dhe historia e rojës se burgut i cili përfshihet mes tyre duke u shtiru si i burgosur në përpjekje te dëshpëruara për te dale i gjalle.

Titulli origjinalCelda 211
Vlerësimi IMDb7.7 52,264 votes
Vlerësimi TMDb7.3 230 votes