Cinderella (2015) me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Cinderella (2015) HD

Cinderella (2015) HD

Midnight is just the beginning.Mar. 12, 2015 (USA, UK)105 Min.PG
Your rating: 10
9.1 13 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Lily James isCinderella
Cinderella
Cate Blanchett isLady Tremaine
Lady Tremaine
Helena Bonham Carter isFairy Godmother
Fairy Godmother
Holliday Grainger isAnastasia Tremaine
Anastasia Tremaine
Ben Chaplin isCinderella'
Cinderella'
Hayley Atwell isCinderella'
Cinderella'

Permbledhje

Kur babai i saj vdiq papritur, Ela e gjen veten nën mëshirën e njerkës mizore dhe vajzave të saj. Duke mos e humbur asnjëherë shpresën, fati i Elës filloi të ndryshoj pasi takoi një të panjohur plot jetë.

Titulli origjinalCinderella
Vlerësimi IMDb7.0 114,331 votes
Vlerësimi TMDb6.7 1894 votes