Clash of the Titans (1981) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Clash of the Titans (1981) HD

Clash of the Titans (1981) HD

You will feel the power. Live the adventure. Experience the fantastic.Mar. 15, 1981 (UK, USA)118 Min.PG
Your rating: 7
7.5 2 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Një film i përshtatur në mitet e Perseut dhe kërkimin e tij për të luftuar Medusan dhe përbindëshin Kraken për të shpëtuar Princeshën Andromeda.tij.

Titulli origjinalClash of the Titans
Vlerësimi IMDb6.9 34,301 votes
Vlerësimi TMDb6.8 172 votes