Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Compulsion (2016) +18

Compulsion (2016) +18

There are no rulesMar. 15, 2018 92 Min.
Your rating: 0
8.2 5 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Pas një zënke me të dashurin e saj, një romanciere e suksesshme fillon turneun e librit të saj në Evropë ku takohet me ishin e saj dhe shoqen e tij, me të cilën ajo bie në dashuri. Më pas ata marrin pjesë në një festë të një kulti të rrezikshëm…

Titulli origjinalCompulsion
Vlerësimi IMDb4.0 votes
Vlerësimi TMDb3.8 12 votes